Pokemon Go Rehberi: Arkadaş Ekleme

Pokemonlar çocukluğumuzun en iyi dostlarından biridir. Herkesin fovori pokemonları vardı ve efsane çizgi filmi severek takip ederdik. Gameboy oyunlarıyla önce piyasaya giriş yaptı daha sonra çıkardığı yeni nesil konsollar için olan oyunları ve devam eden çizgi dizi serisi oldukça popülerdi. Pokemon Go ile birlikte ilk çıktığı zamanlarda çok fazla insana ulaşmıştı fakat daha gelişim aşamasının başında olduğu için insanlar çabuk sıkılmıştı. Daha güncel haliyle bize çok şey vaat ediyor ve oynanması daha keyifli bir hal alıyor. Pokemon Go arkadaş nasıl eklenir bu yazımızda bundan bahsettik

Pokemon Go Arkadaş Ekleme

Pokemon Go’da nasıl arkadaşlık kurabilirim?

Arkadaş listesine eğitmen profilinden erişebilirsiniz. Profil sekmesini açmak için ise ekranın sol alt köşesinde profilinize tıklayın. Profilinize tıkladıktan sonra, bir arkadaş ekleme istemi göreceğiniz Arkadaşlar menüsüne tıklayabilirsiniz.

Sonraki adım, birinin Eğitim Kodunu girebilirsiniz ya da şahsi şifrenizi kopyalayıp diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Siz hem bildirim menüsünde hem de Arkadaş Listesi’nde bulacağınız bir isteği kabul ettikten sonra, birbirinizi Pokemon Go arkadaşı olarak eklemiş olacaktır.

Eğitimci Kodu Nedir?

Pokemon Go Eğitimci Kodu, Nintendo’nun Arkadaşlık Koduna benzemektedir. Her oyuncuya otomatik olarak atanan 12 adet rakamdan oluşan kod. Bu kodlar sayesinde insanların arkadaşlarını bulması daha kolay bir hal alıyor. Bununla birlikte diğer oyunculara da kodlarınızı paylaşarak tanımadığınız kişilerle de eğitmen arkadaşlığı kurarak birbirinize gönderdiğiniz hediyeler sayesinde de gelişebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir