CS GO Respawn kodu

CS GO Respawn kodu yapımcılar tarafından oyunun akıcı olması için oyuncuların öldükten sonra daha hızlı yeniden doğması için çıkarılan kod. Bu CS GO yeniden doğma kodu kullanarak kendi sunucularınızda arkadaşlarınızla ya da toplulukla daha hızlı respawn olmanızı sağlar ve daha akıcı oynarsınız.

Bu kodu kullanmak için öncelikle CS GO Respawn kodunun izin verildiğini sunuculara girmemiz lazım. Tabi bu mod doğal olarak rekabetçi ve eğlence modlarında çalışmamaktadır. CS GO oyununda öldükten sonra başka bir oyuncuyu izlemek yerine kısa sürede doğması için CS GO respawn kodunu kullanabiliriz. Respawn için bir kaç kod bulunmaktadır. Bu respawn kodlarını girerek CS GO respawn kodunu çalıştırabilirsiniz. Yapımı çok kolay işte CS GO respawn kodları.

Cs Go Respawn Kodu Nasıl Yapılır ?

CS GO Respawn kodu, Steam üzerinden oyuna girip bir maç oynarken (rekabetçi ve bazı eğlence modları hariç) konsolu açarak (esc altındaki tuş ile) aşağıdaki kodları yazıp kullanabilirsiniz. Eğer konsol açılmazsa ayarlardan konsolu açabilirsiniz.

  • mp_respawn_on_death_ct = Bu kod Anti-Terorist takımı oyuncularını respawn yapar.
  • mp_respawn_on_death_t = Bu kod Terorist takımı oyuncularını respawn yapar.
  • mp_respawnwavetime_ct = Bu kod ile Anti-Terorist takımı için respawn süresi ayarı yapabilirsiniz.
  • mp_respawnwavetime_t = Bu kod ile Terorist takımı için respawn süresi ayarı yapabilirsiniz.
  • mp_respawn_immunitytime = Bu kodun kullanımı ile respawn olduktan sonra verilen dokunulmazlığın süresi ayarlayabilmemizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir