CSGO Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO oynayan bir çok profesyonel oyuncu, eline bıçak alıp zıplayarak hızlı hareket eden ve hızlı yol kat ettiğini e-spor izleyen çoğu kişi fark etmiştir. Biz oyuncular buna oyunlarda Bunny Hopping demekteyiz. CS GO oynarken normal ayarlar içinde bunny ayalarını da değiştirmemiz mümkündür. Csgo Bunny kodu ile birlikte Bunny yapmayı öğrenmiş olacaksınız.

Bu kodları yani Csgo bunny kodları sadece yetkiye sahip olduğunuz sunucularda kullanabileceksiniz. Rekabetçi oyunlarda ya da yetkinizin bulunmadığı sunucularda maalesef bunny kodu çalışmamaktadır. Orada da antrenmanlarla kendi imkanınızla belki yapabilmeniz mümkün tabi. Csgo Bunny kodu denemek için isterseniz kendi açtığınız sunucuda deneyebilirsiniz.

CSGO Bunny Hızlandırma Kodu

Csgo Bunny Kodları

Önce Csgo Bunny Kodlarını buradan alıp konsola girmemiz gerekmektedir. Adım adım yapmanız gereken her şeyi buraya girdik. Bu adımları yapmadan önce konsolu açamıyorsanız eğer ayarlardan geliştirici konsolu açmanız gerekmektedir.

  • Konsolu ESC tuşunun altında bulunan (“) tuşuna basarak açınız.
  • Daha sonra ise sunucuda bunny kodları kullanmak için konsola “sv_cheats 1″ yazmamız gerek bu hileleri aktif hale getiren koddur diğer kodları kullanırken de işinize yaramaktadır.
  • Bir sonraki adım ise boşluk tuşuna basılı tutarak bunny yapmak için “sv_autobunnyhopping 1” yazmamız gerekmektedir.
  • Tüm bu yapmamız gerekenleri uyguladıysak eğer bir deneyin. Eğer boşluk tuşuna bastığınızda otomatik olarak Csgo bunny kodları çalışmadıysa serveri tekrardan başlatmanız gerekmektedir. Bunun için de konsola “mp_restartgame 1” yazmamız gerekmektedir.

Csgo Bunny Hızlandırma Kodu

Aşağıdaki kodları tek tek girdikten sonra Csgo Bunny Hızlandırma Kodu çalışacak ve daha bunny hızlandırma işlemimiz bitmiş olacak.

sv_cheats 1
sv_enablebunnyhopping 1
sv_maxvelocity 7000
sv_staminamax 0
sv_staminalandcost 0
sv_staminajumpcost 0
sv_accelerate_use_weapon_speed 0
sv_staminarecoveryrate 0
sv_autobunnyhopping 1
sv_airaccelerate 2000

Csgo Bunny kodları haricinde de rekabetçi oyunlarda ya da yetkiniz olmayan oyunlarda da bunny yapabilirsiniz. Bunun için de özel sunucunuzda antrenman yaparak ya da haritalar indirerek geliştirebilirsiniz. Peki bunny yapmak site oyunda hızlı refleksler hassas aim ve harita kabiliyetinin yanında daha hızlı olmanızı zor hedef alınır hale gelmenizi sağlar ve rakibin hesaplarını bozmak ve sizi oyunda diğer oyuncuların önüne geçirmeyi de sağlar. bunny kodu cs go için bu kadar önemli kısacası. İyi oyunlar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir