PUBG’de UC Nedir ?

Bilgisayar üzerinden yıllardır online olarak oynanan oyunlar vardır. Bu oyunlar savaş oyunları, futbol oyunları, araba yarışları, strateji oyunları, macera oyunları yada bulmaca oyunları gibi bir çok farklı kategoriye ayrılmıştır. Gençler arasında en çok oynanan oyunlar elbette ki savaş oyunlarıdır. İster bireysel isterlerse de arakadaşları arasında grup oluşturarak bu tür oyunları oynayabilmektedirler. PUBG oyunu da bu oyunlardan biridir. Savaş oyunu olan PUBG hakkında merak edilenleri yazımızın içerisinden bulabilirsiniz.

PUBG, PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın kısaltmasıdır ve yaklaşık 200 milyon oyuncuya sahip bir oyundur. PUBG, diğer oyunculara karşı savaşılan doğru nişan alma ve hayatta kalma oyunudur. PUBG, 100 oyuncunun aynı alanda oynadığı bir uçağın bir ada üzerinde uçup, herkesin paraşütle atlayıp oynamaya başladığı bir savaş oyunudur. Oyuncuların üzerinde silah, mühimmat, zırh, tıbbi kitler ve eşyalar bulunur. Bunların yanı sıra bu oyunun tek amacı diğer oyuncuları bulup ortadan kaldırmak ve oyunda tek kişi kalmaktır. PUBG oyunu ister tek kişi isterseniz gruplar halinde oynayabilirsiniz. Gençler genellikle arkadaş grupları ile birlikte bir grup oluştup diğer oyuncularla savaşmayı tercih ediyorlar. Ayrıca bu oyunu oynamak ücretsizdir. Bilgisayar ve internet olduğu sürece dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Diğer oyunlarda olduğu gibi PUBG oyunun içerisinde de yer alan bir çok terim vardır. Bu terimlerden biri de pubg mobile uc terimidir.

PUBG Mobile Uc Nedir ?

PUBG mobile uc, PUBG Mobile Unknown Cash kelimelerinin kısalmasıdır. PUBG oyununun hayranıysanız ve çok sık oynuyorsanız oyunda ilerleme sağlamak için bir çok ekipman satın alabilirsiniz. Bu satın almalarda PUBG’nin para birimi UC’yi kullanmanız gerekir. Bu sayede silahlar, giysiler, paraşütler ve çok daha fazlasını satın almanız mümkün. PUBG mobile uc fiyatı alacağınız ekipmana göre değişim gösterir. PUBG mobile uc satın al işlemi yapmak için kopazar.com adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir