Valorant Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İnternet ağının gelişmesi ile birlikte bilgisayar oyunlarında büyük bir gelişme yaşandı. Küçük yaşlardan başlayan oyun tutkusu yaş sınırı tanımadan ilerlemeye devam ediyor. Hemen hemen her 3 gençten 1’i boş zamanlarını değerlendirmek için dijtal oyunlara ağırlık vermektedir. Bigisayar oyunlarında ağırlık savaşlar üzerinedir. Güncel olarak oynanan bir çok savaş oyunu vardır. PubG, League of Legends, Overwatch, Counter-Strike ve Valorant savaş oyunlarından bazılarıdır.

Valorant Nedir ?

Valorant, 2 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Valorant, Valve tarafından geliştirilen bilgisayar oyunları arasında oldukça ses getirmiş, taktiksel, karakter tabanlı bir 5v5 nişancı oyunudur. İki küçük takımın birbirine karşı yarıştığı, rekabet içerisinde oynanan tamamen taktiksel bir oyundur. Takımlar ya saldırmaya ya da savunmaya hazırdır. Saldırganlar diğer takımı etkisiz hale getirmek için bomba yerleştirir. Her oyunda toplam 25 tur vardır ve 13 turu kazanan ilk takım oyunu kazanmış ilan edilir.

Valorant’ın diğer oyunlardan farkı kahraman sınıflarıdır. Oyunun içerisinde yer alan her karakterin belirli bir süre sonra özel hareketler yapabileceği farklı becerileri vardır. Valorant oyununu oynamak ücretsizdir. İnternet ve bilgisayara sahip olan herkes bu oyunu oynayabilir.

Valorant VP Nedir ?

Valorant bilgisayarda internet üzerinde oynana bir savaş oyunudur. Diğer bir çok oyunda olduğu gibi bu oyunun içerisinde de kullanılan bir çok terim vardır. Bu terimlerden biri de Valorant vp dir. Valorrant oyununun içerisinde de kullanılan savaş malzemelerini belirli ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Valorant oyunun içerisinde ki mağazadan alışveriş yapmak için kullanılan para birimine Valorant VP nedir. Valorant VP, Valorant Points kelimesinin kısaltmasıdır.

Peki ya bu para birimine nasıl sahip olabilirsiniz? Valorant VP satın alarak ajan, silah, kostüm alabilir yada karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Valorant point satın almak için öncelikle üyeliğinize bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir. Valorant point satın al işlemi yapmak için kopazar.com adresine girip kredi kartı , banka kartı, atm kartı , havale ,eft , kartsız atm ödemeleri ile 7/24 Valorant Point Kodu satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir