Havalı ve Benzersiz Profiller İçin Şekilli Nickler

Şekilli nickler ve yazılarla oyunlarda ya da sosyal medya uygulamalarında fark yaratmak ister misiniz? Bunun çok kolay bir yolu var. Yazdığınız her metni anında değişik yazı tipleri ile dönüştüren ve sembollerle zenginleştiren araçları kullanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama indirmenize ya da ödeme yapmanıza da gerek yok. Dakikalar içinde sıradan metinleri havalı yazılara dönüştürme yöntemine daha yakından bakalım.

Şekilli yazma araçları normalde uygulamaların ve oyunların kullanıma sunmadığı yazı tiplerini ve sembolleri kullanabilmenizi sağlar. Bu araçlara istediğiniz metni yazarak bunu değişik yazı stilleri ile tekrar oluşturabilirsiniz. Sonra metne semboller, şekiller ve emojiler ekleyerek sizi en iyi yansıtan şekle ulaşabilirsiniz.

Milyonlarca oyuncunun ve sosyal medya kullanıcısının arasında fark edilir olmak için profilinizde değiştirebileceğiniz birçok metin bulunur. Kullanıcı adları, bio bölümü, yorumlar, mesajlar ve notlarda değişik yazı stilleri tercih edebilirsiniz. Bu araç ile oluşturduğunuz tüm havalı yazıları PUBG, FreeFire, Brawl Stars gibi oyunların yanında Instagram, TikTok, Discord ve Twitter gibi sosyal ağlarda da kullanabilirsiniz, hatta WhatsApp’ta bile.

Adım Adım Değişik Yazı Tipleri ile Yazma

Değişik yazı tipleri ile yazı yazmanın nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu adımlarla kısa süre içinde istediğiniz yazıyı oluşturabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Benzersiz metinleri yazmanın ve kullanmanın en kolay yolunu tüm adımlarıyla anlatalım:

  • Linkteki siteye tıklayarak şekilli nick yazma çubuğuna istediğiniz kelimeleri yazınız.
  • Çubuğun altında, yazdığını metnin sayısız yazı tipiyle yeniden oluşturulmuş versiyonları sıralanacak.
  • Bu seçeneklere göz atabilir ve beğendiğiniz şekilli yazıyı hemen altındaki “kopyala” butonuna basarak kopyalayabilirsiniz.
  • Bu şekilli metni sembollerle, emojilerle zenginleştirmek isterseniz beğendiklerinizi metninizin istediğiniz yerine yapıştırmanız yeterli.
  • Son halini kopyaladıktan sonra istediğiniz platformun istediğiniz metin bölümüne yapıştırabilirsiniz.
  • İsim değiştirmek için ayarlar bölümünden kullanıcı adı kısmına gelip eskisini silebilir ve şekilli nickinizi yapıştırabilirsiniz. Ardından “kaydet” tuşuna tıkladığınızda isminiz değişmiş olur.

Bu adımları izlemek dışında bir alternatif daha var; hazır nickler. Bunlar arasından beğendiğiniz nicki anında kopyalayın istediğiniz platforma yapıştırarak kullanabilirsiniz. En yeni ve benzersiz nickler, metinler ve kullanıcı isimlerini keşfetmek için linklerde siteye göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir