İzmir’de, Avrupa ve Orta Doğu’nun İlk Oyun Festivali Düzenlenecek

Güzel şehirlerimizden biri olan İzmir’de, Avrupa ve Orta Doğu’nun ilk oyun festivaline ev sahipliği yapacak. 24-25-26 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan bu etkinlik İzmir Oyun Festivali olarak adlandırıldı. Bu etkinlikte her türde oyuna ve her yaş grubundan oyunseveri kapsayan bir etkinliktir.

Güzel şehirlerimizden İzmir, önümüzdeki eylül ayında Avrupa ve Orta Doğu’nun ilk oyun festivaline ev sahipliği yapacak. “İzmir Oyun Festivali” olarak adlandırılacak ve 24-25-26 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecektir. İzmir Oyun Festivali , klasik oyunlardan e-spora kadar oyun severleri bir araya getirmeyi planlıyor.

Gerçekleşecek olan İzmir Oyun Festivali, Avrupa ve Orta Doğu’da bir ilk olmak üzere. İzmir Yeni Fuar’da gerçekleştirilecekolan İzmir Oyun Festivali hem Z kuşağının ilgisini çekecek hem de X ve Y kuşaklarının alışık oldukları klasik oyunlar oynanacak. 7’den 70’e herkes, İzmir Oyun Festivali’nde kendine uygun etkinlikler bulma şansına sahip olacak.

İzmir Yeni Fuar Alanı’nda gerçekleşecek olan İzmir Oyun Festivali’ne en az 30 bin kişinin katılımı bekleniyor. 24-25-26 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek festival ile katılımcılara da çok sayıda sürpriz hediyeler dağıtılacak. Böylelikle Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlar, gündemden uzaklaşma ve çok eğlenme imkanı yakalayacakları birkaç gün geçirme imkanı sunacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir