Online Oyunlarda Ucuza Oyun Parası Alma

Online Oyunlar

Online oyunlar her ülkede olduğu gibi ülkemizde de çok fazla oynanmaktadır. Son zamanlarda popüler olan oyunlar genellikle online tabanlı oyunlar olması oyun piyasasının da yavaş yavaş değişmesine sebep olmaya başlıyor. Ülkemizde de belli başlı oyunlar devasa oyuncu kitlesine ulaşmıştır.

Türkiye’de online oyunlar çok sayıda oynanmaktadır. Bu oyunların en çok sevilenlerin başında gelenler League of Legends, Zula ve Pubg Mobile olmaktadır. Oyunlar bedava olduğundan dolayı diğer oyuna göre daha fazla oynanması ve daha fazla sevilmesine yol açmıştır. Oyun içi alımlar oyundan çıkan kutular veya eşyalarla oyuncular kendi karakterlerini özelleştirme fırsatını sağlıyorlar. Oyuncunun rakiplerine göre farklı gözükmesini sağlıyor. Çoğu oyuncu bu tarz içerikleri kullanmayı seviyor çünkü oyun içinde farklı görüntü kazanması onun farklı olmasına sebep oluyor.

Online oyunlarda karakterimizin özelleştirmek için yapmamız gerekenler genelde oyunu sürekli oynayıp oyunun bize vereceği rastgele kostümler veya oyunun sunduğu diğer içerikler. Fakat oyun bize oyun içi alımlarla kendi istediğimiz kostümleri almamızı sağlıyor. Bu da oyuncuların daha kolayına gidiyor ve bu yöntemi tercih edebiliyorlar.

League Of Legends

League of Legends, Ülkemizde en çok oynanan online oyunların en başlarındadır. Geniş bir yaş aralığı olan küçük ya da büyük her oyuncuyu içinde barındıran bir oyundur. oyun içi alımlarını RP adı altında yapmaktadır. Oyunun kendi 2 para birimi bulunmaktadır. Bir tanesi kazandığımız oyunlardan veya envanterimize düşen karakterleri sattığımızda bize veriliyor ve karakter almamıza yarıyor. Kostüm almamız için ise ihtiyacımız olan şey RP dir. Epin sitelerinden League of legends rp satın al diyerek RP satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile

Pubg Mobile, mobilde en çok oynan oyunların başında gelmektedir. Pubg Mobile’de oyun içi alımları sağlayan UC sanal parasını kullanmaktadır. Oyun içi Eşyalar, kostümler, silah kostümleri gibi içerikleri almamızı sağlayan oyun parasıdır. Epin sitelerinden Pubg mobile uc satın al diyerek UC satın alabilirsiniz.

Zula

Zula, Türk yapımı ilk MMOFPS oyunudur bu oyunda da Altın üzerinden alımlar yapılmaktadır. Bundan dolayı da ülkemizde çok fazla oynanmakta ve sevilmektedir. Oyunda silahlarımızı vs özelleştirmek için Altına ihtiyacımız bulunmaktadır. Epin sitelerinden Zula altını satın al diyerek Altın satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir