Brawl Stars Karakterleri ve İsimleri

Brawl Stars, 15 Haziran 2017 yılında çıkış yapmış dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olmaktadır. Supercell tarafından geliştirilen Brawl Stars, bir arena içinde diğer oyuncularla birlikte savaştığımız bir oyundur. Oyunun 3 dakika süren bir oynanış süresi bulunmaktadır. Çeşitli oyun modları sayesinde hoşunuza gidecek oynanış türünü bulabilir ve değiştirerek tekrar etmesinden kurutlabilrsiniz. Bu yazımızda Brawl Stars’ta yer alan bütün karakterleri ve bu karakterlerin isimlerini derledik.

Brawl Stars Karakterleri

  • Sıradan karakterler: 12 adet
  • Nadir karakterler: 4 adet
  • Aşırı nadir karakterler: 5 adet
  • Epik karakterler: 8 adet
  • Mistik karakterler: 8 adet
  • Efsanevi karakterler: 6 adet
  • Kromatik karakterler: 8 adet

Sıradan Karakterler

Brawl Stars’ta en düşük seviye yani sıradan 12 karakter vardır ve karakterlerin her birinin yetenek ve güçleri farklıdır. Bu karakterlerin isimleri şunlardır: Shelly, Colt, 8-Bit, Nita, Emz, Brock, Jessie, Bo, Dynamike, Tick, Stu ve Bull.

Nadir Karakterler

Sıradan karakterlere göre daha zor bulunan bu grup Brawl Stars’ta nadir karakterlerdir. Brawl Stars’ta yer alan nadir karakterlerin isimleri şunlardır: El Primo, RosaPoco ve Barley.

Aşırı Nadir Karakterler

Nadir karakterlerin bir üst grubunda yer alan karakterlerin isimleri şunlardır: : Jacky, Rico, Carl, Darryl, Penny olmak üzere 5 adet aşırı nadir karakter bulunmaktadır.

Epik Karakterler

Oyunda bulması daha zor olan epik karakterler nadir grubun üstüdür. 8 adet epik karakterin bulunduğu bu grupta şu karakterler vardır.Bibi, Piper, Nani, Bea, Frank, Pam, GRIFF ve Edgar isminde 7 adet epik karakter bulunur.

Mistik Karakterler

Brawl Stars’ta bulması aşırı zor olan karakter gruplarından bir diğeri ise mistik karakter grubudur. Toplamda 8 tane olan mistik karakterleri bulmak için yüzlerce kutu açmanız gerekebilir. Mistik grubunda yer alan mistik karakterlerin isimleri ise şunlar: Max, Mortis, Squeak, Mr. P, Sprout, Tara, Gene ve Byron.

Efsanevi Karakterler

Efsanevi karakterleri Brawl Stars’ta bulabilmeniz için oyuna fazla zaman ayırmanız gerekiyor ve çok kutu açmanız gerekiyor. En üst seviyelerden biri olan efsanevi grubundaki karakterler Amber, Meg, Leon, Crow, Spike ve Sandy‘ dir

Kromatik Karakterler

Brawl Stars’ta yakın zamanda çıkan ve bulunması zor olan son karakterler grubu kromatik karakterlerden oyunda 8 adet karakter bulunuyor. Bulması oldukça güç olan bu karakterlerin isimleri ise  Colette, Buzz, Ash, Surge, Gale, Lou, Colonel ve Ruffs.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir