Valorant İsim Gizleme

Bir çok online oyunda olan farklı farklı özellikler arasında anonim kalmak isteyenler için son derece önemli olan bir ayardan bahsedeceğiz. Valorant isim gizleme işlemi sizin oyunda anonim olmanızı sağlayacak ve daha güvenli bir ortam oluşmasını sağlayacak. İsim gizleme işlemi anonim olmak açısından önemli. Oyuncuların anonim kalması online oyunlarda bu tarz ayarların artmasını gerektiğini düşünen çok sayıda oyuncu var. Anonim olmanın pek çok avantajı varken belki de hiç bir dezavantajı yok. Peki siz hangi oyunlarda da isim gizleme ayarı olmasını isterdiniz yorumlarda belirtebilirsiniz.

İsmini gizlemek isteyen insanlara bir seçenek sunulan oyunlarda bunu ayarlamamız için oyun ayarlarından aktif etmemiz gerekmektedir. Peki Valorant isim gizleme ayarlarını nasıl aktif edebiliyoruz. İşte Aşağıda adım adım sizlere nasıl isim gizleme işlemini yapacağınızı anlattık.

Valorant İsim Gizleme Ayarı

  • Ayarları Oyun içi yapacağımız için Valorant’ı açın.
  • ESC Tuşuna basın ve ardından sağ üst köşeden Ayarlar simgesine tıklayın.
  • Genel sekmesine tıkladın.
  • Gizlilik Seçeneklerine ulaşana kadar aşağıya doğru kaydırın.
  • Gizlilik Sekmesine geldiğimizde ise iki adet gizleme seçeneği göreceksiniz.

Gizleme Ayarları

  • İsmimi Grubum Dışındakilere Gizle: Bu seçeneği aktif ettiğimizde sizi sadece grubunuzdaki insanların isminizi görmenizi sağlamaktadır. Diğer oyuncular sizi oynadığınız karakterin adıyla görecektir.
  • Grubumun Dışındakiler İçin Rastgele İsimler Kullan: Bu seçenek sayesinde ise tüm oyuncuların isimlerinin anonim kalmasını sağlar.

Yukarıdaki işlemleri yaparak nasıl Valorant isimleri gizleme ayarını açabileceğinizi sizlere gösterdik. Daha fazla Valorant hakkında ayarlar ve Valorant isim Nickleri gibi gönderiler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir