CS GO FPS Gösterme Kodu

Bir online rekabetçi oyununda oyuncular için çok önemli iki değer vardır. Birincisi ping değeridir ve ping değerinin yüksek olması oyunun sunucuyla olan gecikmesinin yüksek olduğu anlamına gelir ve oyunda laglar oluşur fakat düşükse tam tersi olarak daha sağlıklı bir oyun deneyimi sunar. İkinci değerimiz ise FPS yani frame per second anlamına değerdir. Bu değer de oyunun bilgisayarımızdaki performansıyla alakalı bir değerdir. Bu değerin düşük olması oyundaki takılmalara ve kötü bir oyun deneyimi sunmasına neden olur. En ideal fps değeri 60 FPS olarak görülür. Bu rekabetçi oyunlardan biri olan CSGO fps görme oldukça önemlidir. daha iyi bir oyun deneyimi ve teknik açıdan daha iyi bir mücadele için CS GO fps göstergesi çok önemlidir.

CS GO FPS görme kodu

FPS Görme Kodu Nedir?

CS GO FPS Gösterme Kodu dışında Steam ayarlardan FPS gösterme seçeneği ile de bunu yapabiliriz. Fakat anlık olarak en iyi değerleri oyun içinde aldığımız kod sayesinde görebiliriz. Aynı zamanda CS GO FPS Gösterme yöntemi bize ping değerimizi de göstermektedir. Tabi bu kodu açmak için konsola da erişebiliyor olmamız gerekmektedir .Peki bu iki değer hangi kodla açılıyor derseniz işte kodumuz.

  • ESC tuşunun altında bulunana “é” tuşuna basıp konsolumuzu açıyoruz.
  • CS GO Fps Gösterme Kodu “net_graph 1” Kapatmak için ise 1 yerine 0 yazmanız gerekiyor. Böylelikle CS GO Fps Gösterme Kodu aktif oluyor.

Bu iki adımı kullanarak CS GO FPS görme kodu işlemimiz bitmiş oluyor. Diğer CS GO kodları ve farklı içerikler için sitemize göz atabilirsiniz, İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir