Minecraft Pürüzsüz (Düz) Taş Nasıl Yapılır?

Minecraft‘ta oldukça fazla block vardır ve bunların bazılarını kendimizin ekstradan işleyerek yapması gerekmektedir. Bu yüzden bazılarının yapımını bilmediğimiz ve yapmamız için gerekli malzemeleri öğrenmediğimiz için yaptığımız yapıları vs yeterince hoş yapamayabiliyoruz ve bu da bizim göze hoş gelmesini istediğimiz yapılarda yeterince güzel görünmüyor. Eğer Hayatta kalma modunda Düz taş ya da diğer bir deyişle Pürüzsüz taş yapımını öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Minecraft Düz Taş Nasıl Yapılır

Minecraft Pürüzsüz (Düz) Taş Nasıl Yapılır?

Minecraft pürüzsüz taş yapmadan önce size bazı ögeler lazım olacak. Bu ögeler de şunlar:

  • Kazma
  • Fırın

Minecraft Düz taş yapımı için ihtiyacımız olan şey bir fırındır bir de kazma. Madene inip kazmamızla biraz taş kasıyoruz. Daha sonra kazdığımız kırık taşları fırının içine koyup işlenmesini bekliyoruz ve ardından düz taş olarak envanterimize alabiliriz. İşlem oldukça basittir bunun sistemini bile kurabilirsiniz. Pürüzsüz Taş da diyebiliriz siz nasıl söylemek isterseniz.

Bu yazımızda Minecraft pürüzsüz taş nasıl yapılır, Minecraft Düz taş nasıl yapılır ona cevap vermiş olduk. Minecraft pürüzsüz taş nasıl yapımı veya Minecraft düz taş yapımını çok açık bir şekilde anlattık. Artık siz de dilerseniz yapılarınızda düz taşı pürüzsüz taşı kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir