Valorant FPS (Ping) Göstergesini Nasıl Açılır

Valorant, 2 Haziran 2020 yılında Riot Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Çıkışından itibaren oyuncular tarafından çok sevilen ve CS:GO ya rakip olmuştur. Riot Games piyasaya LoL dışında farklı oyunlarını kısa sürede arka arkaya çıkartarak çok hızlı bir giriş yaptılar. Ülkemizde de çok fazla sevilen Valorant için oyununuza etki edecek bazı bilgileri de internetten bulunmaktadır. Biz de Valorant fps göstermek için yapılacakları aşağıda belirttik. Fps ve ping göstergesini açmak oyun içinde durumunuz belirtecek. Bu sayede fps ve ping durumunuza göre önlemler alabilirsiniz. Valorant fps gösterme hakkında bilgiler için size ayrıntılı olarak anlattık. İşte Valorant fps gösterme nasıl yapılır.

Valorant Fps Ping Gösterme

Valorant FPS (Ping) Gösterme

FPS ve Ping göstergesini Valorant ayarlar sekmesine geçip oyunun kendi göstergesini aktif hale getirtebiliyoruz. Alt bölümde size adım adım bu göstergenin nasıl açılacağını gösterdik. Adımlara uyarak sizde FPS ve Ping göstergenizi açabilirsiniz.

  • Ana ekrandan oyun ayarları kısmına giriyoruz.
  • Açılan ayarlar ekranında üst kısımdan Video seçeneğine tıklıyoruz.
  • Ardından ekranda Nitelikler sekmesine tıklıyoruz.
  • FPS ve Ping değerlerinizi görmek için “İstemci FPS” ve “Ağ Gidiş Geliş Süresi” yazan kısımları “Sadece Metin” olarak ayarlıyoruz ve çıkıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir