En İyi PUBG Silahları

İster acemi ister deneyimli olun, en iyi PUBG silahlarını bilmek bir sonraki tavuk yemeğinizi kazanmanın anahtarıdır. En büyük sorun ise PUBG: Battlegrounds’da çok fazla silah bulunması. PUBG’de 30’dan fazla silah ve 12 silah kategorisinde, kazananın kupasını eve götürmek istiyorsanız hangilerinin en iyi olduğunu bilmeniz gerekir. Size bu yazımızda Pubg silahları arasında en iyi Pubg silahları listelemek.

PUBG oynamak için en iyi silahları bulmak ve onları etkili bir şekilde kullanmaktan çok daha fazlası var. Bu yüzden en iyi 5 PUBG silahının listesi, PUBG deneyiminize başlamanıza yardımcı olacaktır.

  • M24 

Oyunda az bulunan silahlardan biridir. Fakat bulunduğunda kesinlikle alınmalıdır 88 lik bir hasara sahiptir.

  • Kar98 

79’luk bir hasara sahiptir ve 3. seviye kaskınız yoksa tek vuruşta düşme ihtimaliniz oldukça fazla.

  • AWM 

Uzun menzilli silahlarla kafadan vuruşlarda rakibinizi düşürebiliyorsanız tam sizlik silah. 945 m/s mermi hızına sahip olan silahın hasarı 105.

  • Mini 14 

Hasarı diğer kıyasladığımız silahlar göre az olsa da geri tepmesi düşük olmasından dolayı işinize yarayabilecek bir silah

  • M416 

Oyunun hemen hemen herkesin fovori silahlarındandır. Eklentileri takıldığında Tüm sonsuzluk taşları birleştirilmiş gibi bir etkisi bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir