Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri

kuzenlerimiz bizim her zaman en yakın arkadaşlarımız dostlarımız olmuştur. En yakın akrabalardır onlar. Yaşlarımız da denk ya da yakınsa her zaman çok eğleniriz onlarla. Bazen uzak olabilir aramızdaki mesafe ama her zaman en yakınımız onlar oluyor. Sırlarımızı paylaşmaya çekinmediğimiz, rahatça her konuda konuşabildiğimiz kardeşimiz gibi gördüğümüz kişilerdir onlar. Onların hayatımızda her zaman ayrıcalıklı bir yeri vardır. Bu yüzden de Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri oldukça önemli ve özel olabilir. Kendi ürettiğiniz kuzeni telefona kaydetme isimleri varsa bunları yorumlarda belirtebilir ve diğer okuyanlar için de belki farklı bir öneri olmuş olur. Kuzeni rehbere kaydetme işlemi her telefon için farklı olup yapımı oldukça kolaydır.

Genelde telefona kaydettiğimiz isimler, kişilerin dış görünüşleri ya da karakteristik yapısından ilham alarak onlara bir lakap gibi isimler veririz. siz de Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri arasından kuzeninize en çok yakışan ismi seçebilirsiniz. Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri aşağıda listelenmiştir. Dilediğiniz gibi Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri arasında seçin yapabilirsiniz. İşte yazımızın konusu olan kuzeni telefona kaydetme isimleri listesi aşağıda yer almaktadır.

Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri

Kuziş
Teyze kızı
Amca oğlu
Kuzo
Cousin
Amca kızı
Teyze oğlu
İspiyoncu
Keko
Anamın yiğeni
Babamın yiğeni
Zaman kaybı
Bal kuzen
Kuziş
Başbelası
Dayı oğlu
Can kuzen
Kuzenim
Bro
Kuzento
Akrağbam
Allahın cezası
En sevdiğim kuzenim
Huysuz
Sarışın
Esmer
Teyze kızı
Amca oğlu
Kirvem
Hala kızı
Dayı kızı
Adamın dibi
Sırdaş
Kanki
Kuzito
İspikci

Wanted
Başkanım
Kral
Ziyaaaa
Yağcı
Güzelim
Güzellik
Sponsorum
Maviş
Bela
Ömür törpüsü
Kereta
Karamel
Gece prensi-prensesi
Şeker
Kokoş
Fesat
Kuziiş
Çilek
Boncuk
Ruhsuz
Kuduruk
Sis
Kuduz
Ponçik
Çiko

Bu yazımızda sizlere kuzeni telefona kaydetme isimlerini gösterdik. Beğendiniz ismi yorumlarda belirtebilir ya da kendi önereceğiniz isimler varsa diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Kuzen kaydetme isimlerinden ilham aldığınız isimlerle kuzenlerinizi umarım mutlu edersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir