eFootball PES 2021 LITE; PS4, Xbox One ve PC İçin Ücretsiz

KONAMI, eFootball PES 2021’in LITE sürümünü; PlayStation 4, Xbox One ve PC için ücretsiz olarak yayınladı. Platformların mağazalarından ulaşılabilen eFootball PES 2021 LITE, çevrimiçi oyun modlarına destek veriyor. Pek çok futbol tutkununun yüzünü güldüreceğe benziyor.

eFootball PES 2021 LITE’ın en önemli özelliği, hiç şüphesiz myclub modu erişim desteği veriyor. Yani ücretsiz olan bu sürümde, kendi takımınızı da kurup, en iyi oyuncuları yetiştirmeye çalışacaksınız. Üstelik buradaki verileriniz, eFootball PES 2021’e de aktarılabilecek. eFootball PES’in sevilen oyun modunun sevenlerine ücretsiz olarak verilmesi , milyonlarca oyuncuyu eFootball PES 2021 LITE’a yönlendirek gibi görünüyor.

eFootball PES 2021

KONAMI’nin yaptığı açıklamalara göre eFootball PES 2021 LITE, myclub oyun modunun dışında çevrimdışı maçlar, antrenman ve yerel maçlar yapma şansı da sunuyor. Tüm bunlara ek olarak bazı stadyumları da eFootball PES 2021 LITE da kullanılabilecek.

eFootball PES 2021 LITE’ın dikkat çeken yanlarından biri de, bir nevi çapraz platform desteğine sahip olması. Bu da arkadaşlarınızla oynamak istediğinizde , olası kısıtlamaları kaldırmış oluyor.

eFootball PES 2021 LITE’a sahip olmak için yapmanız gerekenler

eFootball PES 2021 LITE
pes2021 lite

KONAMI’nin ücretsiz olarak yayınladığı eFootball PES 2021 LITE’a erişmek için, kullandığınız oyun cihazı için uygun uygulama mağazasına erişmeniz gerekiyor. Steam, indirmesi için tıklayabilirsiniz .

Assassin’s Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir