Valorant CrossHair Ayarları

Valorant gibi FPS tarzı oyunlarda en önemli unsurlardan biri Cross Hair özelliğinin iyi bir şekilde ayarlanmış olmasıdır. Cross Hair renginin boyutunun çerçevesinin size göre en iyi şekilde ayarlanması gerekmektedir. Valorant CrossHair Ayarları sayesinde oyunda daha iyi bir gelişim göstereceksiniz ve daha rahat oyunda ilerleyebileceksiniz. Oyunda size en uygun Valorant CrossHair Ayarları ile diğer oyuncuların önüne geçebilirsiniz. İşte Valorant CrossHair Ayarları. Valorant isim değiştirme için tıklayın.

Nişangah yada Cross Hair düzenlemesi için ilk olarak Ayarlar kısmını açıyoruz, buradan üstten 3.seçenek olan NİŞANGAH sekmesine geliyoruz. İlk kısmı aşağıdaki ayarlara göre ayarlıyoruz.

CrossHair

Valorant En İyi CrossHair Ayarları

1.kısım- CrossHair renginin Camgöbeği yapmamızın sebebi, tüm haritalarda daha rahat renkleri ayırt edebiliyoruz ve daha rahat aim alabiliyoruz. Merkez noktayı kapatarak da sade bir crosshair elde etmiş oluyoruz.

valorant ayar 1

2.kısmı – ayarları biraz aşağı kaydırıyoruz. İzlenen oyuncu nişangahını göster diyebilirsiniz. Hoşunuza giden olursa takım arkadaşlarınızın crosslarından onları da kullanabilirsiniz. İç çizgi saydamlığını 1 yapıyoruz. Uzunluğunu ise 4-8 arası kendinizce yapabilirsiniz, bu ayar crossun uzunluğunu ayarlamamıza yardımcı olur. Kalınlığın 2 olması yeterlidir.

valorant ayar 2

3.kısım- Burası dış çizgi ayarları ve biz daha sağlam ateş etmek ve crosshairi görmek için bunları kullanmıyoruz. Burayı tamamen resimdeki gibi yapmanızı öneririm.

valorant ayar 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir