CS GO Duvarlardan Geçme Kodu

CS GO, bir rekabetçi oyun olması dışında çok farklı haritalar ve modlarıyla tam bir eğlence sunmaktadır. Tabi bunun en büyük sebeplerinden biri oyunun geliştirici konsoluna erişim sağlamamızdır. Arkadaşlarımızla oynarken ya da kendi sunucumuzu açtığımızda bazı kodlar oyun içinde bize ekstra eğlenceler sunabilmektedir fakat unutmayın ki bu kodlar sadece yetkiniz olan sunucularda çalışır. Bunlardan bazıları ölümsüzlük kodu bazıları duvarın arkasını görmemizi sağlayan kod ya da bir çok farklı kodlar vardır. Bugün de sizlere bu kodlardan CS GO duvarın içinden geçme kodu ve CS GO uçma kodu olarak da geçen bir koddan bahsedeceğiz fakat kodlar sadece yetkiniz olan sunucularda çalışır.

Öncelikle oyunda geliştirici konsola erişimimiz olması lazım bunun için de ayarlardan geliştirici konsolu açıyoruz. Ya da Steam i açıp kütüphaneye giriyoruz ve CS GO ya sağ tıklayıp özellikleri açıyoruz oradan da başlatma seçenekleri ayarla diyoruz. Açılan kutuya -console yazıyoruz.

  1. İlk önce ESC tuşunun altında bulunan tuşla konsolu açıyoruz.
  2. Daha sonra ise konsola sv_cheats 1 komutunu giriyoruz. Böylelikle hileleri aktif etmiş oluyoruz.
  3. Arkasından ise uçma kodu olan noclip komutunu giriyoruz.

CS:GO Tek Tuşla Noclip

  • bind L “sv_cheats 1; noclip”

Bu kodu kullanarak L tuşuna bastığınız anda önce sv_cheats 1 aktif olacak ve daha sonra da uçma kodu aktif olacaktır tabi bunlar saniyede olacak. L tuşunu değiştirmek isterseniz “bind” den sonra bir harf girmeniz yeterlidir.

Bugün sizlere CS GO da arkadaşlarınızı trolleyebileceğiniz kodlardan olan uçma kodunun yapılışını gösterdim. İyi oyunlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir