CS GO Isınma Turu Bitirme Kodu

Eğer CS GO oyununa ilk defa giriyorsanız ısınma turu ile karşılaşacaksınız. CS GO ısınma bitirme kodu, oyunu zaten bilen deneyimli oyuncular için gerekli olabilir. Rekabetçi bir oyun olan CS GO oyununa hızlı başlamak isterseniz CS GO Isınma Turu Bitirme Kodu ve nasıl uygulandığını sizlere adım adım anlatacağız kodu da göstereceğiz. 

CS GO ısınma Bitirme Kodu Nedir?

CS GO oyununda oldukça fazla kod bulunmaktadır. Bu kodlardan bir tanesi olan ısınma bitirme kodudur. CS GO Isınma Turu Bitirme Kodu sayesinde ısınma maçlarını hemen atlayabilirsiniz. Isınma maçını turunu atlamak istiyorsanız konsola “mp_warnup_end” yazmanız yeterlidir.

Kodu yazarken size verdiğimiz kodla tıpatıp aynısını yazdığınızdan emin olun. Bir harf dahi farklı olursa kod çalışmayacaktır.

CS GO Isınma Turu Bitirme Kodu

CS GO ısınma Bitirme Kodu Nereye Yazılır?

Isınma bitirme kodu konsola nasıl yazılır. Aşağıda sizler için adım adım anlattığımız işlemleri yaptığınız taktirde CS GO Isınma Turu Bitirme Kodunu yazabilirsiniz:

  • CS GO oyunu içerisinde yer alan “ayarlar” sekmesine girin.
  • Ayarlar sekmesine içerisinde çeşitli ayar kategorileri bulunur. “Oyun” kategorisine tıklayın ve “geliştirici konsolu aktif et” ayarını açık hale getirin . Burada evet yazıyorsa herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur; konsol açık demektir. Eğer hayır yazıyorsa aşağıda yer alan uygun adımları uygulayın.
  • Geliştirici konsolunu aktif et bölümünü evet yapın; böylece artık konsola erişiminiz olacaktır.
  • Artık “ é ” tuşuna basarak konsolu açabilirsiniz.
  • Konsolu açtıktan sonra ısınma bitirme kodunu yazıp enter tuşuna basın.

Sizlere bu yazımızda CS GO ısınma Bitirme Kodu nedir nasıl yazılır onu gösterdik. İyi oyunlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir