PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynanan oyunu PUBG de isim bulmak zaten yeterince zor olmakla beraber bir de bulduğunuz isim önceden alınmışsa sinirinizi arttırıyor. Peki PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? İsmin benzerlerini sayıyla sembolle yazıp cebelleşmek de bir seçenek ama çok tavsiye etmiyoruz. Birazdan size isimde nasıl boşluk bırakabileceğinizi ve görünmez harfi nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. Sizlere anlattığımız PUBG Görünmez Harf Nasıl yapımı aşağıdadır.

PUBG Görünmez Harf Nedir?

Sizde PUBG oynarken ‘Sirius Black’ gibi boşluk kullanılarak yazılmış isimleri görüp nasıl yapıldığını merak etmişsinizdir. Bildiğiniz üzere PUBG de isim yazılırken boşluk kullanmaya izin verilmiyor. Peki isimleri bu şekilde boşluklu olanlar bu boşluğu nasıl yapıyor?. Aşağıda sıraladığımız iki yöntemle ister mobil cihazınızdan isterseniz de emülatör üzerinden isminize boşluk koyabileceksiniz.

PUBG Görünmez Harf Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak oyunu açıp profil sayfasına girin.
  • Profil sayfanızda, isminizin yanında bir kalem işareti göreceksiniz. Ona tıklayarak isim düzenleme penceresini açın.
  • Açılan pencereye kullanmak istediğiniz ismi yazın.
  • İsimde boşluk kullanmak istediğiniz yere ‘ Ħ ‘ veya ‘ Ī ‘ harflerinden birini kopyalayıp yapıştırın.
  • Onayladıktan sonra isminize yapıştırdığınız bu karakterler boşluk olarak gözükecek. Sistem isminizde boşluk olmadığı için hata vermeyecek fakat koyduğunuz karakterler tanımlı olmadığından orayı boşluk olarak gösterecektir.

PC ve Emülatör Görünmez Harf

  • İlk olarak oyunu açıp profil sayfasına girin.
  • Profil sayfanızda, isminizin yanında bir kalem işareti göreceksiniz. Ona tıklayarak isim düzenleme penceresini açın.
  • İstediğiniz ismi yazarken boşluk kullanmanız gereken yere geldiğinizde ‘alt’ tuşuna basılı tutarken ‘0160’ yazın.
  • ‘alt+0160’ kombinasyonu karakter tablosundaki boşluk karakterinin kısayoludur. Bu kısayol sayesinde normal boşluk yerine karakter olan boşluk işaretini kullanmış olacağız. Bu sayede oyun boşluk karakterini kabul edecek ve hata vermeyecektir.

Görünmez Harf Kopyala işlemi yaparak da kullanabilirsiniz. Siz de dilerseniz Görünmez harf kullanarak oluşturduğunuz isimleri yazımızın altında paylaşabilir ve diğer oyuncularla ekleşebilirsiniz. Bakalım sizlerin görünmez harfle havalı yeni nickleriniz neler. Bu yazımızda sizlere Pubg Görünmez harf nasıl kullanılır nasıl yapılır bunu anlattık, umarım yardımcı olmuştur. Sizlere iyi oyunlar, iyi maceralar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir