7 Days to Die Hile

7 Days to Die, 13 Aralık 2013 tarihinde çıkmış hayatta kalma ve korku temalı bir oyundur. Unity motoruyla geliştirilen 7 Days to Die The Fun Pimps tarafından geliştirilmiştir. Hem tek başına hem de arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Oyun sizi haritada rastgele bir alana bırakıyor elinizde hiçbir şey olmadan evlerden ve doğadan bulabileceğiniz materyalleri toplayıp kendinize silah, barınak, ve diğer temel ihtiyaçlarınızı oluşturabilirsiniz. Dünyayı ele geçirmiş tehlikeli ve türlü türlü canavarları barındırıyor bunlarla mücadele etmek sizi hayatta tutacak. Bu oyun sizi hem gerilmenize neden olacak hem de içinde tutacak bir enerjisi olacak. Oyun içinde God mode açmamızı sağlayan bir kaç adım bulunmaktadır. 7 Days To Die hile nasıl açılır işte karşınızda.

7 Days to Die Hile Yapımı

  • Days To Die oyunda God Mode açmak için yapmanız gerek adımlar şu şekildedir;
  • New Game ya da Continue Game seçeneğine tıklıyoruz.
  • Çıkan ekranda Modded Options altındaki Cheat Mode‘ı ON yapın. Bu sayede hileleri aktif etmiş olacaksınız.
  •  Ardından oyunu açtıktan sonra [] ya da [é] basıp
    komut satırını açın.
  • Açılan komut girme alanına “dm” yazıp enter tuşuna basın.
  • Oyuna dönüp oyun içerisinden ilk önce G tuşuna daha sonra ise H tuşuna basın. Bunu yapmamızdaki amaç G tuşu ile God Mode‘u açmamızı sağlıyoruz diğer tuş olan H tuşuna basaraktan uçma özelliğini kapatmış oluyoruz.

Bu sayede artık koşarken enerjimiz tükenmeyecek. Hastalık, kanama, travma gibi durumlardan kurtulmuş olacağız. Zombi ve ayı saldırılarından zarar almayacaksınız. İyi oyunlard dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir