League Of Legend İçin Mouse Önerisi (Fiyat Performans)

Gamin Mouse Nedir

Gaming Mouse, dilimizde oyun faresi anlamına gelmektedir. Özellikle FPS oyunları oynayan kişiler Mouse ayarlarının en iyi şekilde olmasını isterler ve en iyi performansı alabilmek için bu tür oyunlar için özel üretilmiş Gaming Mouse’ları tercih ederler. Gaming mouse 50TL den başlayım ucu açık olmakla birlikte çok büyük fiyatlara kadar çıkabilmektedir. Fiyatlar arttıkça görüntüsü ve özellikleri olarak daha elit seviyelere çıktığını söylememiz gerekmektedir.

League Of Legend için Mouse’un Önemi

Ülkemizde çok fazla oynana oyunlardan biri olan League of Legend için sizlere oyuncu mouse tavsiyesinde. Sizlere verdiğimiz oyuncu mouse tavsiyesi oyun içinde sizlerin oyuna daha iyi odaklanmanızı sağlayacak ve rakiplerinize üstünlük kurmanıza yardımcı olacak.

Tabi ki ekipmanlarınızı değiştirmek sizin yeteneklerinizi geliştirmeyecek ama olan yeteneklerinizi en iyi şekilde göstermenizi sağlayacak. Yanlış ekipman tercihleri sizin oyun içi performansınızı da etkilemektedir.

DPI ayarı sizin verdiğiniz tepkilere uygun olmayabilir bu da sizin rakibinize karşı geri düşmenize neden olabilir bu yüzden de doğru mouse tercihi oldukça önemlidir. Mouse ağırlığı ve ergonomi sizin oyun içi performansınızı etkileyen bir başka hususlardır.

League Of Legend İçin Mouse Tavsiyeleri

Rampage SMX-R16

Fiyatının düşük olmasıyla birlikte giriş seviyesi bir Mouse. Bütçe konusunda zorluk yaşamak istemeyenler için birebirdir. Sağ el uyumludur, DPI değeri 2800 e kadar çıkabilir, 6 adet tuşu bulunmaktadır ve olmazsa olmaz RGB aydınlatması mevcuttur. Fiyat 100TL civarındadır.

Rampage SMX-R9

Bu ürün de ilk ürün gibi giriş seviyesi bir mouse olmaktadır. Ergonomik tasarıma sahiptir, DPI değerleri 3200 değerine kadar çıkabilir, 7 adet mouse tuşu bulunmaktadır ve RGB aydınlatması mevcuttur. Fiyat Aralığı 100TL civarındadır.

Logitech G300s

Logitech markası oyuncuların en çok tercih ettiği güvendiği markalardan biridir. Çıkış tarihi eski olmasından dolayı pahalı değildir. Oyuncuların da çok fazla aldığı bir mouse olmaktadır. 6 adet programlanabilir tuş bulunmaktadır. DPI değeri 2500’e kadar çıkmaktadır. Fiyatı 180TL civarlarındadır.

SteelSeries Rival 110

SteelSeries Rival 110, çoğu oyuna uyum sağlayabilecek bir yapıdadır bu da büyük avantaja sahiptir. Oyuncunun elinin doğal konumuna uygun olarak ayarlanmıştır ve rahat bir oyun deneyimi sunmaktadır. Bu da sizin oyun içinde performansınıza etki etmektedir. 6 tane programlanabilir tuşu bulunmaktadır. DPI değeri 7200’e kadar çıkabilir. Fiyatı 300TL civarındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir