Epic Games Haberleri

Epic Games son zamanlarda oyuncuların Steam den sonraki ikinci durağı olmuştur. Bunun bir çok sebebi bulunmaktadır. Çok uzun süredir verdiği bedava oyunlar ile oyuncuları platforma çekmeyi başarmıştı. Daha sonra ise Steam ödeme yöntemini ve ürünleri dolar olarak ayarladıktan sonra bir çok oyuncu satın alımlarını Epic Games tarafından yapmaya başladı. Epic Games Kendi içinde oyun motorunu ücretsiz olarak oyun geliştiriclere sunması her ay düzenli assetler sunması da oyuncuların ve yazılımcıların dikkatini çekmektedir.

Unreal Engine, yazılımcıların unity ile birlikte en çok kullandığı oyun geliştirme motorudur. Her ay düzenli olarak farklı assetleri bedava yayınlayarak tıpkı oyunlarda yaptığı gibi oyun geliştiricilerin de durağı olmuştur. Bu ay yaklaşık olarak toplamda 12 bin TL assetleri bedava olarak geliştiricilere sundular. Tüm assetler ve bedava assetler için buraya tıklayabilirsiniz.

Epic Games Haftalık Bedava Oyunlar

Deus Ex Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided, Eidos Montreal tarafından geliştirilmiş olup Square Enix tarafından ise yayınlanan oyundur. Bir önceki oyun olan Deus Ex Human Revolution’un devamı olan oyun 23 Ağustos 2016 da çıkmıştır. FPS olan oyun rol yapma öğelerini de içinde bulundurmaktadır. Bilim kurgu teması ve distopik bir evrende geçmektedir. Ana karakterimiz olan Adam Jensen ile bu distopik evrende “aug” olarak bildiğimiz insan üstü yetenekleri olan özel ajan olarak görev almaktayız. Deus Ex oldukça derin bir hikayeye sahiptir ve oyuna uygun mekanikleri ile çeşitli oynanış yöntemleri sunmaktadır. Sizler için Deus Ex Sistem Gereksinimleri aşağıda paylaştık.

Deus Ex Mankind Divided Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7.1SP1 veya üstü (64 bit İşletim Sistemi Gerekli)
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-3770K ve AMD FX 8350
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 veya NVIDIA GTX 970
  • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

Tools Up! Ultimate Edition

Tools Up çok bilinen Overcooked tarzı bir çok oyunculu parti oyunudur. Oyunda amacımız ise ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışarak evleri yeniden dekorason etmek. Bölümlerde amacımız ise bizlere verilen görevleri en hızlı şekilde yerine getirmek bunlar oda boyamak, eşya taşımak gibi görevler. .Bu tarz oyunların en önemli özelliği ise ekip çalışmasını doğru bir şekilde yapmak. Tools Up oynadıkça yeni bölümler açtığımız ve her seviyenin bir öncekinden farklı olması oyunun sürekliliği açısından da oldukça güzel.

Tools Up Sistem Gereksinimleri

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WIN7-64 bit
İşlemci: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
Ekran Kartı: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WIN7-64 bit
İşlemci: Intel i5-650 / AMD A10-5800K
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 / Radeon HD 7510
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir