8 Yaşındaki Çocuk, E-Spor Takımıyla 33 Bin Dolara Anlaşma İmzaladı

Team 33 isimli e-spor takımıyla resmi anlaşma imzalayan 8 yaşındaki Joseph Deen, anlaşma bonusu olarak 33 bin dolar ve bir adet bilgisayar kazandı.

E-spor oyun dünyasının son zamanlardaki gelişimiyle birlikte bir ivme kazandı. Bu yükselme hem oyuncuların hem de oyunların çeşitliliğine yansıdı. Oyunculara ve takıma verilen ödüllerin miktarının artmasıyla beraber e-spor dünyasındaki rekabette üst düzeye ulaştı

Şimdi de size bu dünyaya katılan 8 yaşındaki bir çocuktan bahsedeceğiz. Joseph Deen isimli bu çocuk, tüm potansiyel rakiplerinin geçerek e-spor takımı Team 33’ün yeni transferi, oyuncusu oldu. 33 Gosu takma ismini kullanan Joseph Deen, Team 33’le anlaşması karşılığında da iyi bir düzeyde para kazandı.

Süper bir bilgisayar ve 33.000 dolar bonus verildi:

8 yaşında espor takımı
Joseph Deen

Team 33, yeni transferi Joseph Deen’e anlaşma bedeli olarak 5.000 doların üzerinde bir değerde bir bilgisayar kurulumu ve 33 bin dolar para verdi. 8 yaşındaki Joseph Deen’in yaptığı açıklamada “Hayallerim Gerçek oldu!” demişti. Daha önce yaşından dolayı bazı takımlar onu ciddiye almadığını, Team33’ünse kendisini Fortnite oynarken inclediğini belirtti.

Team 33, bundan 2 yıl önce yani Joseph Deen’in 6 yaşında olduğu zamanlarda, onu hayallerini gerçekleştirmesi için ona Fortnite eğitimi veriyordu. Josep, Team 33’e katılımı ile birlikte en genç profesyonel oyuncular kervanına katıldı.

2 thoughts on “8 Yaşındaki Çocuk, E-Spor Takımıyla 33 Bin Dolara Anlaşma İmzaladı

  • Aralık 6, 2020 tarihinde, saat 22:04
    Permalink

    8 le çarpsan.. iyi para kanka

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir