Valve’dan Oyuncuları Heyecanlandıran Açıklama

Sadece ülkemizde değil dünyada da oyun fiyatlarının artması oyuncuları rahatsız etmektedir. Abonelik sistemlerinin oluşmasıyla birlikte insanlar bir bir çok açıdan çok mutu. Koca kütüphaneye düşük ücret karşılığı ile abonelik süreci boyunca sahip olmak, insanları oldukça fazla memnun etti. Ülkemiz genelinde de düşünürsek oyun fiyatları pahalı. Aynı zamanda oyun oynayabilmek için gerekli donanımları almak oldukça pahalı. Bu yüzden Xbox Game Pass gibi abonelikler bizim için de oldukça güzel bir olay.

Steam hemen hemen her oyuncunun üyeliği olan bir platform. İçinde EA Play aboneliği olduğu için insanlar Xbox Game Pass ile ortaklık yapabilirler mi gibi bazı düşünceler içine doğal olarak giriyorlar. Geçtiğimiz günlerde Gabe Newell, Yaptığı bir röportajda müşteriler istiyorsa Xbox Game Pass’i, Steam’e entegre edilmesini kabul etmeye hazır olduklarını ifade etti.

Şu anda kesin olarak bir sonuç olmasa bile insanların talebi olması ve bu talebi şirketlerin görmesi bizim açımızdan pozitif bir şey. Hem şikayetlerimizin hem de önerilerimizin dikkate alınması hepimizi mutlu edecektir. Xbox Game Pass ve Steam ortaklığı olursa hepimiz için çok iyi olabilir ama şu anda bir anlaşma olup olmadığını bilmiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir