Minecraft En İyi Seedleri

Çoğu kişinin severek oynadığı ve çok sayıda satan oyunlardan biri olan Minecraft bir çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler oyunculara özgürlük tanımakta. Modlar, kod sistemi, açık dünyası, yapılar, makineler ve böyle devam edecek uzun bir liste mevcut. Bugün bahsedeceğimiz konu ise oyuncuların haritaları paylaşıp farklı deneyimler ve farklı yapılar görmesini sağlıyor. Her seed için farklı bir macera farklı bir yol ve keşif hissiyatını artıran bir durum oluyor.

Minecraft seed kodları genel olarak içeriği keşfetme ve oluşturma konusunda oyunculara oldukça fazla yardım etmektedir. Bu seedler sizin oyuna girerken oluşturulan dünyaya ait kodlar olmaktadır. Özel olarak seçtiğimiz bu 3 seed aşağıda mevcuttur. Bu seedleri kullanarak farklı maceralara ve göz kamaştıran manzaralarla karşılaşabilirsiniz. Oyunu daha eğlenceli kılmak ve oynanabilirliği artırmak için sizlerle Minecraft seed kodları paylaştık. İşte sizler için paylaştığımız Minecraft pe seed kodları.

Seedler

Aşağıda bulunan Minecraft Seedleri 1.16.5 versiyonunda geçerlidir. Yeni bir oyun oluştururken Minecraft Seedleri için olan alana yapıştırmanız gerekmektedir.

1- Ada İçinde Köy

 • Seed: -527400469972477728
 • Bir ada üzerinde büyük bir köy.
 • Yakınında buzullar bulunmakta.
 • Eski gezginin parçalanmış portalı da yakınlarında.

Ada içinde köy haritasında sizleri okyanus içindeki yapılarla birlikte gizli mağaralar tuzaklı yollar gibi çılgın bir macera beklemektedir. B macerada en çok kullanmanız gereken şey bir tekne olacaktır. Bu adanın en çarpıcı yerlerinden biri ise içinde köy bulundurması ve deniz altı maceranın yanında farklı adalardaki maceraların da sizi beklemesi.

2- Çift Köy

 • Seed: 7117208482782893078
 • İki köy yan yana bulunmaktadır.
 • Köylerin arka tarafları ise soğuk ve karlı alanlardır.

Çift Köy sayesinde daha fazla köylü daha fazla eşya daha fazla ürün gibi bir sürü köy malzemelerin iki katı olduğunu düşünün. Bu macerada köyün hemen arkasında buzul araziler ön tarafında ise normal arazinin olması 2 farklı biom ile zenginleştirilmiş harita olmasını sağlar.

3- Batık Gemilerle Ada

 • Seed: 777777777798873330
 • Bir ada üzerinde batmış 2 gemi.
 • Eski gezginin parçalanmış portalı.
 • Keşfedilecek adalar.

gemilerin eski zamanlarda yaptığı kazadan kalan kalıntılarıyla bir ada. Bu adada bulabileceğimiz bir kaç farklı sandık ve bir gezginden kalan parçalanmış nether portalı. Kısa sürede nethar a gitmek ve hızlı bir şekilde ekipman toplamak için gayet iyi bir ortam. Bu ortama bir üst kurup çevre adalara maceralara koşabilirsiniz.

Seed kodları Minecraft deneyiğimizi daha iyi hale getirmek ve farklı maceralara katılmanızı sağlar bu yüzden farklı seedler ve haritaları oynamak oyunu tekrar oynanılabilirliğini artırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir