Dont Starve (Together) Karakter Rehberi

Don’t Starve’da karakterlerin özgü özellikleri ve yetenekleri bulunmaktadır. Kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz karakterle oyuna bir başlangıç yapabilirsiniz. Dont Starve karakter özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Dont Starve together rehber yazımız size faydalı geldiyse yorumlarda belirtebilirsiniz.

Wilson

Don’t Starve da Wilson, özellik olarak 150 sağlık, 200 akıl sağlığı ve 150 açlık bulunuyor. Karakterimizin sakalları kesmediğimiz sürede uzamakta ve aynı zamanda Wilson’u kış mevsiminde ayazdan korur. Oyundaki en temel karakterdir. Bir bilim insanı karakterinde olan Wilson, sakalları sayesinde kışları korunur ve sakalları keserek üretimde kullanabilir. Yeni başlayanlar için en tavsiye edilen karakter Wilson’dur.

Willow

Don’t Starve da Willow ise 150 sağlık, 120 akıl sağlığı, 150 açlık bulunmaktadır. Karakterin başlangıç eşyası olarak çakmak bulunur. Çakmak, akıl sağlığının azalması ile devreye girer. Bu nedenle ateşle ilgili bağışıklığının olduğunu bilmelisiniz.

Willow, temel anlamıyla ateş meraklısıdır. Bu nedenle oldukça çok çakmağını kullanır. Ancak olumsuz tarafı ise, akıl sağlığının düşmeye başlamasıyla birlikte sağında solunda ne varsa yakmasıdır. Bu nedenle tecrübeli oyuncuların karakteri oynaması daha çok tavsiye edilir.

Wolfgang

Don’t Starve da Wolfgang ise, 150 ile 300 arasında bir sağlığa, 200 akıl sağlığına, 300 açlığa sahiptir. açlık barını doldurunca canı artar ve 300’e kadar çıkabilir. Ama iri yarı abimizin bir kusuru vardır, canavarlardan korkmaktadır. Böyle durumlarda akıl sağlığı düşüş eğilimi gösterir. Bu karakteri önemli kılan detay acıkınca zayıflaşması. O nedenle tok tutmakta fayda var, ama tok olduğu zamanlarda ise çokça güçlüdür.

Wendy

Dont Starve Wendy Karakteri
Wendy

Don’t Starve da Wendy ise, 150 sağlık, 200 akıl sağlığı ve 150 açlık ile oyuna başlıyor. Ölen kız kardeşinin ruhunu çağırabilme özelliğine sâhip Wendy, canavarlara karşı etkisizdir. Bu karakterimiz biraz karamsar duygulara sâhiptir.

WX-78

Dont Starve Together WX-78 Karakteri
WX-78

Don’t Starve da WX-78 ise, 100 ile 400 arasında değişen sağlık, 100 ile 200 arasında değişen açlığa ve 100 ile 300 arasında değişen akıl sağlığına sahiptir. Yağmurdan pek haz etmeyen robotumuz, ölüm tehlikesiyle bile karşılaşabilir. Gear yiyerek, 400 sağlığa ve 300 akıl sağlığına ulaşabilir. Eğer kafasına yıldırım çarparsa özel bir yeteneği gelir. Karakteri diğerlerinden ayıran en önemli özellik bir robot olmasıdır. Bu sayede bulduğu eşyalar ile gelişim gösterebiliyor. Aynı zamanda bozulmuş yiyecekleri de yiyebilir.

Wickerbottom

Dont Starve Together Wickerbottom Karakteri
Wickerbottom

Don’t Starve da Wickerbottom adlı karakterimiz ise, 150 sağlığa, 250 akıl sağlığı ve 150 açlık ile oyuna başlar. Karakterimizin uyumamasıyla birlikte, muhtelif kitaplar oluşturarak çevresini etkileyebilir.

Woodie

Dont Starve Together Woodie Karakteri
Woodie

Don’t Starve da Woodie, 150 sağlığa, 200 akıl sağlığı ve 150 açlığına sahiptir. Bir baltası vardır ve bu balta ile hızlı bir şekilde ağaç kesebilir. Aynı zamanda baltasını başka bir karakter alamaz. Kurt adama da dönüşmekte karakterimiz.

Wes

Dont Starve Together Wes Karakteri
Wes

Don’t Starve da Wes ise, 150 sağlığa, 150 akıl sağlığı ve 113 açlığına sahiptir. Karakterin açılması için macera bölümünün geçilmesi gerekiyor. Diğer oyunda ise direkt açılabilir. Herhangi bir niteliği bulunmayan karakter, aynı zamanda konuşamaz.

Maxwell

Dont Starve Together Maxwel Karakteri
Maxwell

Don’t Starve da Maxwell ise, 75 can, 200 akıl sağlığı ve 150 açlığa sâhiptir. Başlangıçta zırhı ve kılıcı bulunur. Karmaşık bir yapıya sâhip olan karakter, yeni oyuncular tarafından seçilirse zor bir oyun deneyimi sunar. Ruh toplayıp ruhlarla oynanışa sahiptir.

Wigfrid

Dont Starve Together Wigfrid Karakteri
Wigfrid

Don’t Starve da Wigfrid ise, 200 can, 120 akıl sağlığı ve 120 açlık ve dört tane etle oyuna başlar. Öldürdüğü düşmanlar karşısında canı artar. Karakterimiz savaş mızrağı ile savaş kaskı da yapabilir. Aynı zamanda karakterimiz sadece etle beslenmektedir. Yeni başlayanlar için tavsiye edilmemektedir.

Webber

Dont Starve Together Webber Karakteri
Webber

Don’t Starve da Webber ise, 175 can, 100 akıl sağlığı ve 175 açlık ile gelir. Domuzlar ile arkadaşlık kuramayaz ama örümceklerle dosttur. Aynı şekilde örümceklerin ağları sayesinde kendisine sakal da yapabilir.

Bu yazımızda sizlere don’t starve together karakterler hakkında bilgiler verdik. Minecraft Enchant Kodları Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir