Kodlama Oyunu: Hacknet

Bilgisayar kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu kod yazmak istediği bir an olmuştur. Normal şartlarda kodlama öğrenmek büyük bir sabır, istek ve çalışma gerektirdiği için kullanıcılar pek yönelmez. Bu sefer karşınıza kodlama yapmak isteyen ama yapamayanlar için bir kodlama oyunu Hacknet‘i sunacağız.

Hacknet sistem gereksinimleri

Kodlama oyunu olan Hacknet, basit bir arayüze sahiptir alışması kolaydır. Bize oyun başında öğrettiği kodlarla yavaş yavaş oyuna adapte edip gerçek bir kod yazarı gibi hissettirebiliyor. Oyunun kendine özgü bir hikayesi bulunmakta ve bu hikaye genel olarak beğenilmekte. Elimizdeki bilgisayarla ağları bilgisayarları ele geçirmeye çalıştığımız kodlama oyununda ,elimiz alıştığı andan itibaren sizi moda sokuyor ve hem hikayeyi hem de hissiyatı bırakamıyorsunuz. Bu kodlama oyunu, hızlı hareket etme ve akıl yürütme gibi konuda, oyuncuya tatlı bir zorluk yaşatıyor. Bu zorlukları aşan oyuncular başarının tadını alınca daha da bir özgüvenli oluyor. Hacknet sistem gereksinimleri nelerdir peki.

Hacknet, oyuna girdiğinizde sizi içine alan ve bir kod yazarı gibi hissettiren bu kodlama oyunumuzun sistem gereksinimleri de oldukça düşük her bilgisayarda sorunsuz oynayabileceğiniz bu kodlama oyunu minimum sistem gereksinimlerini paylaştık. Oyunun kendi içinde başarılı bir türkçe dil seçeneği bulunmaktadır.

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 3.0+ (2.1 with ARB extensions acceptable)
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Dont Starve (Together) Karakter Rehberi Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir