Batman Oyunları Arkham Serisi

Batman çoğu insana göre em sevilen süper kahraman olmakta. Bunun en büyük sebeblerinden biri ise Batman’in diğer süper kahramanların göre herhangi bir doğaüstü gücünün olmamasıdır. Batman, sahip olduğu tüm gücü eğitiminden ve teknoloji harikası ekipmanlarından ve parasından alır. İşte bu yüzden Batman belki de en zayıf ama en sevilen “kahraman”dır…

Bu yazımızda sizlere sevilen batman oyunlarından bir kaçını tanıtacağız

Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight mükemmel dövüş mekaniklerine sahip güzel oynanış sunmakta. İlk çıktığı zaman fps sorunları yaşansa da o sorunları düzelterek oyunun puanını arttırdılar. Oyunda tabi i de en önemli unsur Batmobil. Keşke Batman filmlerinde de kullanılsaymış. Oyunda birçok görevi Batmobile ile başarabiliyoruz. Oyuna apayrı bir hava katmış.

Batman: Arkham Origins

İlk olarak genç ve sinirli bir Batman’i oynuyoruz Batman Arkham City öncesinde geçmesine rağmen daha iyi teknoloji ve oynanışı insana ilginç gelebiliyor ayrıca oyundaki değişimler eski oyunlara göre daha kötü bir oynanış sunuyor bu yüzden ilk iki oyuna göre daha az övgüyü alan oyun oluyor.

Batman: Arkham City

Batman Arkham serisinin en beğenilen oyunu olabilir. Harika aksiyonuyla beraber akan oyunun hikayesi sizi içine çekecektir. Catwoman’ı da yönetebiliyoruz bu oyun türünün en iyisi.

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Arkam serisinin ilk oyunu olan bu oyun 25 Ağustos 2009 tarihinde piyasaya sürüldü. Yine serinin en sevilenlerinden biri olan bu oyunu oynayıp hikayesinden keyif alabilirsiniz benzer dövüş mekaniğine sahip olan oyunda sizi sürükleyici başka bir hikaye beklemekte.

Minecraft Enchant Kodlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir