Minecraft Eğlencenizi Arttıracak Modlar

Yıllarca En çok oynanan oyunlar arasında olan Minecraft‘ın bu kadar fazla oynanmasının da en önemli etkeni oyunun modlanabilir olmasıydı.

Şimdi size Minecraft oynarken oyun keyfinizi arttıracak bir kaç moddan bahsedeceğiz. Ayrıca Minecraft Enchant Kodları yazımıza da burdan ulaşabilirsiniz.

1- Backpacks Modu

Backpacks Modu

Madene indiğinizde envanteriniz dolmasından bıktmış olmalısınız? Ya da keşfe çıktığınızda ganimetleriniz fazla olduğu için envanterinizin dolmasından? Bı mod sayesinde bu tarz sorunların önüne geçerek oldukça faydasını görüyoruz.

2-Timber Modu

Timber Modu

Timber modu sayesinde ağaçları kesmek artık çok kolay. Ağaçların kökünü kestiğimizde, ağaç tamamen kesilmiş oluyor. Hızlı ağaç kesmek için bu modu kesinlikle yüklemenizi öneririm.

2-MINIMAP MODS

MINIMAP MODS

Bunu modlar olarak bahsetmek isterim çünkü herkesin kendi zevkine göre seçilebilecek modları var amacı haritayı bize göstermek kordinatlara hakim olmamız sağ üste tarafta konumumuzu gösteren küçük bir harita.

3-TooManyItems

TooManyItems

Bu Minecraft modu sayesinde hangi item nasıl yapılıyor hangi materyaller gerektiriyor hepsini göstermekte. Eklediğiniz modlardan dolayı daha fazla item bulunuyorsa oldukça işinize yaramakta ayrıca bir kaç farklı artısı da bulunmakta bunu oynadıkça fark edeceksiniz.

Tabi bu modları yüklemek için size minecraft forge gerekmekte indirdiğiniz sitelerden gereksinimi olan forge uyumunu kontrol edip indirebilirsiniz

5-Minecraft Optifine

Son olarakta fps sorunları yaşayanların kurtarıcısı olan Optifine modu fps arttırabilmeniz için içinde daha fazla ayar bulundurmakta ekstra özelliklere de sahip.

Bu Yazımızda Size Minecraft Mods Temalı İçeriğimizi Sunduk.

2 thoughts on “Minecraft Eğlencenizi Arttıracak Modlar

 • Ocak 4, 2021 tarihinde, saat 18:40
  Permalink

  Ohaa harika modlar varmış

  Yanıtla
 • Ocak 5, 2021 tarihinde, saat 12:28
  Permalink

  ABİ EFSANE BEN TOOMANYITEM MODUNU ÇOK SEVDİM.MODU YÜKLEYİP OYNAYACAM

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir