Xbox’tan, Cyberpunk 2077 İçin Özel Çekiliş

Cyberpunk 2077 büyük bir sesle çıkış yaptı. Xbox da bunun üzerine oyunu bir biyo kol ve bir Xbox kumandası ile birlikte çekilişe sundu.

CD PROJEKT RED‘in büyük merakla beklenen oyunu Cyberpunk 2077, birkaç defa ertelendikten sonra çıkış yaptı. Rekorlar kırarak yolculuğuna başlayan yapım, çıktığı günden itibaren bütün oyun severlerin dilinde. 

Steam’de 1 milyondan fazla oyuncunun aynı anda oynadığı için, en çok oyuncun aynı anda oynadığı tek oyunculu yapım rekorunu kıran oyunumuz, bilgisayar dışındaki platformlarda da yer aldı. Bu platformlardan biri Xbox oldu. 

Xbox’tan Oyunu Oynayana Hissettirecek Çekiliş

xbox çekiliş
Hediyler

Oyunumuzda oyuncular, pek çok sibernetik parça ile karakterlerini özelleştirip yüsekseltebiliyor. Bu özellikleri baz alarak Xbox oyunculara bir çekilişte bir Xbox kumandası, bir biyo kol ve oyunun bir kopyasından oluşan bir seti çekilişte vermeyi planlıyor. 

Cyberpunk 2077‘in eski konsollar için pek de isteneni vermemiş olması konuşuluyordu. Çekilişle kazanılacak olan kopya ise hem Xbox One hem de Xbox Series X için de kullanılabilecek. Ayrıca kazanana oyunun ürünlerinden oluşan ve içeriği açıklanmamış gizli bir bir set de hediye olacağı söylendi.

Şansını denemek isteyenlerin yapması gereken çok kolay, Xbox’ın resmi Twitter hesabındaki bu paylaşımı retweet etmek. Çekilişe katılım için son tarih ise bize göre 18 Aralık saat 06:00 olarak açıklandı.

Cyberpunk 2077 konsollarda sorun yaşıyor

cyberpunk 2077
cyberpunk

Hem biyo kol hem de kontrolcü genel olarak oyunun görsel sanatını aktarmakta oldukça başarılı. Gri ve siyah tonlarındaki tasarım kırmızı hatlar ve şeritler ile süsleniyor.

Konsollarda oyun çok da beklenen performansı gösteremiyor. Oyuna Xbox One için büyük bir güncelleme hazırlandığı biliniyor. Buna ek olarakta oyuncular performans modu ve kalite modu arasında kendi tercihlerini yapabilmekte. Oyunumuz şu anda PS4, PC, ve Xbox One gibi cihazlarda oynanabiliyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War (hikaye modu) İncelemesi İçin Tıklayın

One thought on “Xbox’tan, Cyberpunk 2077 İçin Özel Çekiliş

  • Aralık 13, 2020 tarihinde, saat 00:35
    Permalink

    aga oyun güzelde bug şelalesi, hadi aldık çekilişle diyelim 3 4 ay sonra anca oynanır

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir