V Rising Büyük Çıkış Yaptı, V Rising Kaç Gb

V Rising,  17 Mayıs 2022 tarihinde yani bir kaç önce çıkmış hayatta kalma oyunudur. Oyun dünyasında en çok ilgi gören türlerden biri olan hayatta kalma türünde bu sefer ise vampir temalı bir oyunla karşı karşıyayız. Hayatta kalma oyunlarına olan ilgiden kaynaklı genelde bu tarz oyunlar güzel bir çıkış yakalar. Valheim, The Forest, This War Of Mine gibi bir çok hayatta kalma oyunu güzel çıkış yapmış ve oyuncular tarafından sevilmiştir. V Rising de diğer hayatta kalma oyunları gibi büyük bir ilgi görmeyi başarmıştır.

V Rising, bir kaç gün önce erken erişime açılmıştı ve bu kısa sürede Steam üzerinden oyuncu sayısında çok büyük miktarda artış görüldü. Çıkığı 3. günde 500 bin kullanıcıya ulaştı. Bu sayı oldukça iyi bir kullanıcı sayısı ve daha da büyük bir olay ise online eş zamanlı olarak 100 bin civarlarında kullanıcı olduğu da bildirildi. Bu rakam hem oyuncuların hayatta kalma oyunlarını çok sevdiği hem de V Rising in vampir temasının ve oynanışının da sevildiği anlamına gelmektedir. Steam’de su anda 11bin kullanıcı tarafından yorumlanan oyun “Çok Olumlu” olarak değerlendirildi. V Rising 32 TL ye Steam üzerinden satılmaktadır. Oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

V Rising Kaç GB

V Rising kaç GB diye merak ediyor olabilirsiniz. Şu an için V Rising 7 GB bir alan istemektedir bu ilerleyen zamanda artabilir gelecek güncellemelerle oyun daha fazla alan isteyebilir. Oyun için istenilen minimum ekran kartı ise NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2 GB or AMD Radeon R7 360, 2 GB. Yani giriş seviyesi bir oyun bilgisayarı ile oyunu oynamak mümkündür. V Rising Sistem Gereksinimleri detaylı olarak aşağıda bulunmaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-6600, 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1500X, 3.5 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2 GB or AMD Radeon R7 360, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Minimum System Requirements might change in the future

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-11600K, 3.9 GHz or AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070, 8 GB or AMD Radeon RX 590, 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Recommended System Requirements might change in the future

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir