Disney, Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Disney, Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu Yayınladı
encanto

Disney, önümüzdeki yılın bitimine yakın beyaz perdede izleyiciyle buluşacak olan yeni bir animasyon filmi Encanto için tanıtım videosu yayınladı. Kolombiya’da geçicek olan bu animasyon filmi, büyülü güçlere sahip olan bir aileyi konu ediniyor.

Stüdyonun 60. uzun metrajlı filmi olacak Encanto, büyülü bir aileye sahip olmasına rağmen büyüden mahrum kalan Kolombiyalı bir kızı konu alıyor. Filmin öyküsü ya da oyuncuları hakkında detaylar pek verilmezken Disney, filmin tanıtımı için “Encanto, sizi büyülü bir ailenin büyülü bir evde yaşadığı Kolombiya’ya götürür” gibi iddialı bir ifade kullandı.

2021 yılının sonlarında izleyiciyle buluşması beklenen animasyon filminin yönetmen koltuğunda Bolt, Tangled ve Zootopia’dan tanıdığımız Byron Howard, yine Zootopia ve Penn Zero: Part-Time Hero ile bilinen Jared Bush otururken, The Exorcist ve Sweetbitter gibi dizilerle bilinen Amerikalı oyun yazarı Charise Castro Smith ise yardımcı yönetmenlik görevini üstleniyor.

Senaryosunu Charise Castro Smith ile Jared Bush’un birlikte kaleme aldığı yapım, Lin-Manuel Miranda tarafından yazılan şarkılara sahip. Filmin yapımcılığını ise Clark SpencerYvett Merino Flores ile birlikte üstleniyor.

Film izleyicileri büyülü bir ailenin içerisine sokarken bu güçlerden mahrum kalan kolombiyalı bir kızı anlatacak.

Yayın takviminde herhangi bir aksaklık veya değişiklik olmazsa Encanto, 24 kasım 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşmayı hedefliyor.

tanıtım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir