11. Doktor Matt Smith, HBO’nun Game of Thrones Evrenindeki Yeni Dizisine Katıldı

10HBO, Game of Thrones evreninde diziden öncesine odaklanacak yeni çıkartacağı dizisi için çalışmalarına devam ediyor. Seride deli Targaryen prensini 11. herkesin doktor olarak bildiği Matt Smith’in canladırması bekleniyor.

Günümüzde Hollywood’da elinizde çok popülerlik veya bir marka bulunuyorsa bunu dibine kadar kullanmalısınız. HBO da çok popüler olmayı başaran game of thorenes serisi için yeni yapımlar üzerinde çalışıyor.

Bu yapımlardan ilki hemen hemen şekillenmiş durumda. HBO, ana seriden öncesini anlatacak yeni bir yapıma odaklanırken, filmin kadrosunda Matt Smith (Doctor Who), Olivia Cooke (Ready Player One) ve Emma D’Arcy (Hanna) yer alacak.

Buz ve Ateşin şarkısı evreni genişliyor

George R.R. Martin’in Ateş & Buz evreninde geçen Game of Thrones, büyük bir ilgi almayı başarmıştı. Yeni seri ise ejderhaların evi olarak bilinen Targaryen hanedanlığını ve Daenerys Targaryen’in soyunu anlatacak. Yapımda yer alacağı söylenen bir diğer kişi ise Paddy Considine.

HBO’ya göre Viserys, Westeros lordları tarafından eski kral Jaeherys Targaryen’in yerine geçmesi için seçilen, nazik bir insan. Tabii ki ne kadar nazik olsa da bu onu iyi bir kral yapacağı anlamına asla gelmez. Daha önce gördüğümüz halinden de farklı olacağını düşünmekteyiz açıkçası.

Matt Smith ise kralın kardeşi ve tahtın varisi olan Daemon Targaryen’i canlandıracak. Adından çokça söz ettiren ve iyi bir ejderha binici olan Daemon, büyük ihtimalle bu serinin kötü karakteri olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yine politikaya doyacağız

Bu yapımla beraber yeniden politikanın ve bir çok ani manevranın veya komploların göbeğine ineceğiz. Sonuçta Game of Thrones evreninden bahsediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda da gördüğümüz üzere yapımda bol bol cinsellik ve beklenmedik manevra ve sürpriz de yer alacak. Fakat bu yapımdaki tek fark, herkesin kendine ait bir ejderhası olması.

HBO’nun yeni yapımı House of the Dragon olarak adlandırılacak. Henüz ne zaman yapımın ekranlara geleceği belli değil. HBO, 10 bölümlük bir seri yapmayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir