Uygun Fiyata PUBG Mobile UC Satın Alma Sitesi 

Tencent Games isimli oyun firması tarafından geliştirilen PUBG Mobile insanlar tarafından oldukça çok sevildi ve oynandı. PUBG oyunun içerisinde birçok özel karakter, silah ve ürünler yer almaktadır.  Bu ürünleri alabilmek için oyun içerisindeki para birimi olan UC’ye sahip olmanız gerekir. Bu sayede aldığınız ürünleri bakiyenizi kullanarak alabilirsiniz. Aldığınız ürünün karşılığı olan UC miktarı oyun içerisinde yer alan Unknown Cash bakiyenizden düşecektir. 

UC’nin Tencent Games firmasının oyunu olan PUBG için oyun içi para birimi olduğunu tekrardan belirtmek isteriz. PUBG Mobile için ekstra indirimli fiyatlarla UC almak isterseniz; bu işlemi Türk Lirası ile Pinciamca sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Aldığınız UC’ler ile oyun içerisinde UC harcaması yaparak pubg royale pass satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aldığınız UC ürünlerini silah, araba, karakter kostümü gibi şeyleri de alabilirsiniz. 

PUBG Mobile Hesabınız İçin UC Satın Alın 

PUBG Mobile hesabınız için nasıl indirimli UC alabileceğinizi öğrenmek istediğinizi duyar gibiyiz. Bunun için şu aşamaları izlemelisiniz; pinciamca.com sitesine gidin. Sonrasında oyunlar sayfasına gelin ve ilgili kategoriye tıklayın. Açılan sayfada almak istediğiniz miktarı seçin ve sepete ekleyin veya hemen al butonuna basın. Daha sonra sepet sayfasında ister üyeliksiz olarak devam edin; isterseniz site de hesap açıp bakiye yükleyerek istediğiniz ürünü satın alın. Yapmanız gerekenler bu kadar. 

Yukarıda anlattığımız adımları uygulayarak, PUBG Mobile hesabınız için UC yükleyebilir ve oyun içinde kendinizi geliştirerek rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Ayrıca PUBG’nin içerisinde aksesuarlarda mevcuttur kendi zevkinize uyan ve almak istediğiniz aksesuarları da alabilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz fiyatlı e-pin satış sitesi Pinciamca’nın sitesi üzerinden kolay ve güvenli olarak uc satın al işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Hızlı Teslimat, İndirimli Valorant VP Satın Al 

Pinciamca içinde tek bir oyun için satış yapılmamaktadır. İnternet üzerinde bulunan birçok oyun için ürünü site içerisinde bulabilirsiniz. Örneğin ilk olarak Ekim 2019’da Project A ismiyle duyurulan; League of Legends isimli oyunun geliştiricisi olan Riot Games’in yeni oyunu Valorant için VP yükleyebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki 2019’dan bir süre sonra oyunun ismi Valorant olarak açıklanmıştı. Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive ve tabii ki League of Legends oyunlarını harmanlayan ancak kendine özel bir stili olan Valorant 2020 yılında çıkış yaptı. 

Valorant’ın içinde iki takım yer alır. Bir takım saldırdığı sırada, diğerinin savunduğu 5v5 çok oyunculu birinci şahıs nişancı yani İngilizcedeki ismiyle FPS türündeki bir oyundur. Ana oyun modu’nun yanı sıra ölüm maçı gibi oyun modları ile CSGO’ya benzemektedir. Ancak genel anlamda bu iki oyun birbirinden çok farklıdır. Saldıran takımın amacı spike ismiyle anılan bir bombayı yerleştirip patlamasını sağlamakken, savunan takım ise bu bombanın patlamamasını sağlamalıdır. Valorant oyununun içerisinde de UC gibi VP isimli bir para birimi yer alır. Eğer sizde indirimli VP Satın Al Ucuz yapmak isterseniz üst paragraflarda tanıttığımız Pinciamca sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir