Snapchat ST Ne Demek?

Snapchat kullanıyorsanız streak kelimesini mutlaka duymuşsunuzdur. Biz de bu yazımızda sizlere streak ne demek veya bir diğer yazılış şekli olan snapchat St ne demek konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Snapchat streak veya Snapstreak iki Snapchat kullanıcısı arasında yapılabilmektedir. İki kullanıcı 3 gün boyunca birbirleri ile konuşma, fotoğraf gönderimi ya da video gönderimi yaparsa bu olaya Snapstreak denir. Bu sürecin atlanmadan ve doğru şekilde yapılması sonucunda iki kullanıcının da adının yanında gün sayısı ve bir alev emojisi oluşur. Snapstreak yaptıktan sonra kullanıcı adının yanına gelen sayı ve alev sembolünü korumak da oldukça önemlidir. Yazımızın devamından sayı ve alev emojisinin nasıl korunması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Snapchat Streak Nasıl Korunur ?

Snapstreak’inizi korumanın en temel şekli diğer kullanıcıyla birlikte birbirinize Snap göndermektir. Yani resim, video ama mesaj değil. Bunu 24 saat dolmadan tekrarlamanız lazım. Snap st ne demek bunu öğrenirken aynı zaman da nasıl korunduğunu öğrenmek de çok önemli.

Not: Bir de Snaps gönderme Snapchat Grubu gelmez bireysel Snapchatters ile Snapstreaks sayılmaz! Hepsini ayrı ayrı oturtmalısınız. Aynısı Snapchat Memories ve Spectacles ile de aynı şey geçerli .

Kum saati emojisi görürseniz Streak inize az kaldığını görürsünüz. bu yüzden arkadaşınızla Snaplaşmalısınız ve snap puanı kasmalısınız.

Snap Streak Emoji’nin Anlamı Nedir?

Sstreak ne demek snap

Snapchat St Ne Demek bunu anlatırken sizlere snap emojilerinin anlamlarından da bahsetmemiz gerekmektedir.

Snapchatte çok sayıda emoji vardır. Bımşarom bir çoğu bir olaydan sonra veya bir ünlünün yaptıkları şeylere göre değişebilir. Ama bilmemiz gereken 3-4 tane streak emojisi vardır. Bunları bilmemiz çok önemli. Emojilerin anlamları şunlardır;

  • 100: En zor emojilerden biridir. 100 günlük serüvende ard arda snapstreak çizgisinde olduğunuzu belirtiyor.
  • Kum saati: Kum saati, streak durumuna az kaldığını belirtmekte. En kısa zamanda atmanızı belirtir.
  • Alev : Arkadaşınızla birlikte sizin 3 gün boyunca ard arda streak yaptığınızı belirtmekte.

Size bu yazımızda Snapchat St Ne Demek ve Snap st ne demek hakkında bilgiler verdik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler iyi günler dileriz.

One thought on “Snapchat ST Ne Demek?

  • Şubat 24, 2021 tarihinde, saat 08:45
    Permalink

    Açıklayıcı olmuş teşekkürler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir