Horizon Forbidden West Sistem Gereksinimleri

Horizon Forbidden West, çok fazla beklenen oyunlardan biridir. İlk oyunda yakaladığı başarının ardından ikinci oyun için insanların çok fazla beklentiye girmesine sebep olmuştur. geçtiğimiz günlerde çıkış yapan (18 Şubat 2022) Horizon Forbidden West’in geliştiren firma Guerrilla Games yayıncısı ise Sony. Aksiyon, macera ve rol yapma temalı oyun şu an da PS4 ve PS5 de satışa sunulmaktadır.

Ana karakterimiz Aloy bir avcıdır. Aloy bir kabile üyesidir adı ise Nora kabilesi. Aloy a bir görev verilmiştir. Görev, Yasak Batı olarak bize bahsedilen yere gitmektir. Bölgede yaşamı tehdit eden bir salgın bulanmaktadır. Aloy, bu görevedeki asıl amacı salgının kaynağını öğrenebilmektir.

Aloy hayvanları öldüren kabileleri yok eden bu gizemli salgını, kızıl felaket olarak bilmekteler. Aloy un bu macerada mücadele edeceği makinalar insanlar vs. dir. Bu macerada ona ortak olmamız ve onun mücadelesine yardım etmemiz gerekmektedir. Horizon Forbidden West Sistem Gereksinimleri.

Horizon Forbidden West Sistem Gereksinimleri

Horizon Forbidden West Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
Bellek Özelliği (RAM): 8 GB
Ekran Kartı Özellikleri: Nvidia GeForce GTX 780 3 GB Ekran Kartı
Depolama Alanı: 100 GB
DirectX: Sürüm 12

Horizon Forbidden West Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
Bellek Özelliği (RAM): 16 GB
Ekran Kartı Özellikleri: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB Ekran Kartı
Depolama Alanı: 100 GB
DirectX: Sürüm 12

PC şu anda mevcut değil fakat pc sürümü çıktığında bu sistem gereksinimleriyle muhtemelen oynayabileceksiniz. Şu an oyun PS4 ve PS5 üzerinden erişilmektedir. Bu sistem gereksinimleri ile muhtemelen oyunu rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir