CS GO Graph Küçültme Nasıl Yapılır

CS GO, 21 Ağustos 2012 yılında çıktı ve bir efsane oyunun devamı olarak bir süre aktif en çok oynanan oyun olarak dönemine damga vurdu. Daha sonra farklı türde oyunların çıkması ve oyunda artan hilecilerden dolayı biraz düşüşe uğradı. Tabi yaşadığı bu düşüş bile CS GO gibi efsanevi bir rekabetçi oyunu bitirmeye yetmez. Bu tarz rekabetçi oyunlarda bir çok detay oldukça önemlidir. Her saniye ve her noktanın önemli olduğu rekabetçi oyunda ekranımızın da daha temiz görünmesini isteriz. Bir çok şeyi CS GO da kodla başarabildiğimiz için oyunculara güzel bir özgürlük sunuyor ve herkes kendi düzenini kuruyor. Biz de bugün sizlere CS GO Graph küçültme işlemi nasıl yapılır bunu anlatacağız.

CS:GO Net Graph FPS Göstergesi Küçültme İşlemi

FPS göstergesini küçültüp ekranın çeşitli bölgelerine taşıyabilmek sizin elinizdedir. Bunun için bir çok kod bulunmaktadır. CS:GO net graph FPS göstergesi küçültme işlemi:

  • CS GO FPS Göstergesi aktif etmek için konsola “net_graph 1” yazın. Böylece FPS göstergesi açılacaktır; ancak büyük bir şekilde çıkacaktır.
  • Daha sonra göstergeyi küçültmek için konsola “net_graphproportionalfont 0” yazmanız gerekmektedir.
  • ekranın ortasına göstergeyi almak için “net_graphpos 2” yazın.
  • ekranın sol köşesine göstergeyi almak için “net_graphos 3” yazın.
  • Terse yani sağ köşeye göstergeyi almak için “net_graphos 1” yazın.
  • Göstergeyi kapatmak için “net_graph 0” yazın.

Yukarıdaki kodları kullanarak göstergeyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CS GO Graph Küçültme işlemini ve CS GO fps görme kodu nasıl yazılır onu gösterdik. İyi oyunlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir